Ceník

Portrétní fotografie

Portrét mini – cena 800,- Kč
Půl hodinka a tři fotky

Cena zahrnuje 30min. focení v interiéru nebo exteriéru dle vlastních požadavků klienta, focení přirozeným způsobem, výběr a selekci 3 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Portrét klasik – cena 1200,- Kč
Hodinka a 8 fotek

Cena zahrnuje 60min. focení v interiéru nebo exteriéru dle vlastních požadavků klienta, focení přirozeným způsobem, výběr a selekci 8 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Portrét art – cena 2000,- Kč
Dvě hoďky a umělecké dílo

Cena zahrnuje 120min. focení, stylizaci kulis nebo prostředí, stylizaci modelky, zajištění doplňků a dekorací. Výběr a selekce nejlepších fotografií, úprava, retuš a pokročilý postproces. Výsledkem je 10 upravených, vyretušovaných fotografií, z nichž jsou 3 velmi originální –  v uměleckém zpracování. Předání fotografií v elektronické podobě.

Svatební fotografie

Svatba mini – cena 1500,- Kč
Hodinka a 15 fotek

Cena zahrnuje 60min. focení v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 20 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Svatba economy – cena 3800,- Kč
3 hoďky a 50 fotek

Cena zahrnuje 3hod. focení v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 70 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Svatba full pack – cena 7900,- Kč
celý den a 150 fotek

Cena zahrnuje focení v rozmezí 8hod. v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 150 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

 

Alba a dárková balení

V případě přání je možno zhotovit foto-album, nebo dárkové balení fotografií v tištěné podobě, dárkové balení DVD s fotografiemi apod. Tato služba je za předem domluvený příplatek, dle druhu a nákladů. Máte li zájem o podobnou službu, prosím informujte se přímo u mne.

 

Copywriting

  • Texty na webovou stránku
  • Prodejní texty a popisky
  • Motto & claim produktu nebo firmy
  • PR článek
  • Článek na blog
  • Newsletter

Orientační cena za copywriterské služby je 280,- Kč / hod, nebo 250,- Kč / 1NS textu. V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce. Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp.

 

Social media a obsahová strategie

  • Analýza firemní komunikace na sociálních sítích
  • Doporučení ke změnám, nebo posílení jednotlivých způsobů komunikace či komunikovaného obsahu
  • Zhotovení plánu na jednotlivé sociální sítě
  • Realizace jednotlivých příspěvků (fotografie, texty, grafika)

Podobné služby je možno poskytovat komplexně, nebo vypracovat jen jejich části, na základě požadavků a potřeb klienta. Orientační cena za  služby je 290,- Kč / hod, nebo 350,- Kč / 1NS textu. V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce. Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp.