Ceník

Portrétní fotografie

Portrét mini – cena 800,- Kč
Půl hodinka a tři fotky

Cena zahrnuje 30min. focení v interiéru nebo exteriéru dle vlastních požadavků klienta, focení přirozeným způsobem, výběr a selekci 3 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Portrét klasik – cena 1200,- Kč
Hodinka a 8 fotek

Cena zahrnuje 60min. focení v interiéru nebo exteriéru dle vlastních požadavků klienta, focení přirozeným způsobem, výběr a selekci 8 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Portrét art – cena 2000,- Kč
Dvě hoďky a umělecké dílo

Cena zahrnuje 120min. focení, stylizaci kulis nebo prostředí, stylizaci modelky, zajištění doplňků a dekorací. Výběr a selekce nejlepších fotografií, úprava, retuš a pokročilý postproces. Výsledkem je 10 upravených, vyretušovaných fotografií, z nichž jsou 3 velmi originální –  v uměleckém zpracování. Předání fotografií v elektronické podobě.

Svatební fotografie

Svatba mini – cena 1500,- Kč
Hodinka a 15 fotek

Cena zahrnuje 60min. focení v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 20 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Svatba economy – cena 3800,- Kč
3 hoďky a 50 fotek

Cena zahrnuje 3hod. focení v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 70 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Svatba full pack – cena 7900,- Kč
celý den a 150 fotek

Cena zahrnuje focení v rozmezí 8hod. v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 150 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Alba a dárková balení

V případě přání je možno zhotovit foto-album, nebo dárkové balení fotografií v tištěné podobě, dárkové balení DVD s fotografiemi apod. Tato služba je za předem domluvený příplatek, dle druhu a nákladů. Máte li zájem o podobnou službu, prosím informujte se přímo u mne.

Copywriting

 • Texty na webovou stránku
 • Prodejní texty a popisky
 • Motto & claim produktu nebo firmy
 • PR článek
 • Článek na blog
 • Newsletter

Orientační cena za copywriterské služby je 290,- Kč / hod, nebo 350,- Kč / 1NS textu. V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce.  Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp.

Social media a obsahová strategie

 • Analýza firemní komunikace na sociálních sítích
 • Doporučení ke změnám, nebo posílení jednotlivých způsobů komunikace či komunikovaného obsahu
 • Zhotovení plánu na jednotlivé sociální sítě
 • Realizace jednotlivých příspěvků (fotografie, texty, grafika)

Podobné služby je možno poskytovat komplexně, nebo vypracovat jen jejich části, na základě požadavků a potřeb klienta. Orientační cena za  služby je 290,- Kč / hod, nebo 350,- Kč / 1NS textu. V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce. Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp. 

Tvorba webových stránek & blogu v redakčním systému

 • Tvorba webové stránky nebo blogu
 • Správa webu
 • Tvorba příspěvků na blog

Podobné služby je možno poskytovat komplexně, nebo vypracovat jen jejich části, na základě požadavků a potřeb klienta. Orientační cena za  služby je 290,- Kč až 350 Kč / hod. Cena za jednostránkový web (webovou prezentaci) se pohybuje již od cca 1 990,- Korun.  V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce. Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp. 

 

2 Comments

 1. Petra Radová 17.8.2016

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na portrétní focení, co vše balíček zahrnuje (počet upravených fotografií, líčení atd.). Děkuji, Petra Radová.

 2. janakuzelova 8.9.2016

  Dobrý den Petro, děkuji za vzkaz, prosím pošlete mi prosím email (uvedený v kontaktech) ráda s vámi vše proberu. :) Jana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *