Ceník

Fotografie

Ceník je pouze orientační, výsledná cena závisí na času stráveném focením, počtem výsledných fotografií atp., a závisí na domluvě předem.

 • Portrét – 1.200,-
 • Párové focení – 1.500,-
 • Rodinné focení – 1.500,-
 • Svatební focení – 1h focení – 1.500,-
 • Svatební focení – 3h focení – 3.500,-
 • Svatební focení – 6h focení – 5.500,-
 • Svatební focení – 8h focení – 6.500,-

 

Ostatní

Cena za ostatní, jednorázové služby se pohybuje v rozmezí 250,- až 450,- Kč za hodinu, v závislosti na druhu, rozsahu a náročnosti práce. Sjednání celkové ceny probíhá před započetím práce. V případě pravidelné spolupráce, nebo objednávce služeb na delší časové období, je možné cenu snížit.

V případě zájmu o spolupráci nebo jakýchkoli nejasností se na mne neváhejte obrátit. Vše je o domluvě.

5 thoughts on “Ceník

 1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat na portrétní focení, co vše balíček zahrnuje (počet upravených fotografií, líčení atd.). Děkuji, Petra Radová.

  1. Dobrý den Petro, děkuji za vzkaz, prosím pošlete mi prosím email (uvedený v kontaktech) ráda s vámi vše proberu. :) Jana

 2. Hello,

  My fiance and I are looking for a photographer for our wedding on Saturday, July 1st, 2017 in Blansko. Could you please confirm if you are available that date? If yes, could we set up some time with you to further discuss?

  Thank you!

  Jenn

 3. Dobrý den,
  měla bych zájem o těhotenské focení. Mám termín 4.6 2017, proto bych se chtěla zeptat v jakém časovém rozmezí je to tak nejlepší? Popřípadě jestli byste měla volno?
  Děkuji, přeji hezký den.
  Sehnalová Lucie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>