Copywriting

Copywriting, texty a vše kolem

„Dobrý text je jako recept na dort. Informace jsou esencí, touha vyzkoušet je důsledkem.“

Mluvím samozřejmě o copywritingu. K efektivní propagaci patří i vhodná slova. Nesmí jich být ani moc, ani málo, musí být volena s citem a přizpůsobovat se záměru. Zákazníkům musíte být přínosem. Slova, společně s kvalitami vašeho produktu, hrají hlavní roli v procesu, jak se zapsat do povědomí zákazníků. Mezi další věci, které pro vás mohu vytvořit, patří:

  • Motto, claim, slogan k produktu, nebo společnosti.
  • PR článek, produktový text, text na webovou stránku.
  • Newsletter
  • Příspěvek na sociální sítě

 

Využijte mých dovedností naplno

Napíši text a k textům vytvořím i obrazový materiál. Chcete krásné a poutavé fotografie na instagram, facebook, webovou stránku nebo do jiné prezentace? Potřebujete texty dokonale sladit s vizuální stránkou věci? Rádi byste vaše zákazníky chytili za srdce svou opravdovostí, vyjádřenou kvalitními fotkami? Pak se určitě ozvěte. Vytvořím pro vás poutavé fotografie nebo grafiku na základě potřeb vašich zákazníků.

Kolik vás to bude stát?

Ty nejdůležitější věci v životě nejsou zadarmo a největší význam mívá to, čemu jsme ochotní dát vše. Tím spíše vás určitě potěší, že za kvalitně odvedenou práci v délce jedné NS si účtuji pouze  400,- Kč cca. Konkrétní cenu stanovuji s každým klientem zvlášť, na základě rozsahu, náročnosti, nebo odbornosti jednotlivých textů.