Tezyo: Fotky z otevření nové prodejny v Praze

Tezyo: Fotky z otevření nové prodejny v Praze

Před pár dny jsem se zúčastnila otevření nové prodejny Tezyo v Praze na Chodově. Absolutně největší radost z ulovené fotky (s laskavým svolením) poetického Štěpánka, alias Pavla Kříže. :) A pro vás malé nahlédnutí do fotoreportáže! Mrkněte na fotky z otevření nové prodejny Tezyo:

 

Focení malé Kristýnky

Focení miminek se mi začíná líbit čím dál víc. Zvlášť těch newborn, která pózují napapkaná, spokojená a spící. :)) Naposledy jsem fotila malou Kristýnku, která byla fakt ukázkově hodná. A na fotky se samozřejmě můžete mrknout!

 

 

Ze starších autoportrétů…

 

Když fotograf tak trochu píše…

Když fotograf tak trochu píše… 

Zvlášť pokud vystudoval propagační výtvarnictví a přes obchod se propracoval k marketingu, nemůže to celé skončit “pouze” u fotek. Marketing je odvětví, které je mi nesmírně blízké a ve kterém mám praxi i jako zaměstnanec. Marketing jako takový vlastně stojí na textu a obrázcích, které společně tvoří obsah. A jelikož od loňského roku postupně přibývalo možností spolupráce i jednorázových zakázek v tomto oboru, konečně jsem se dostala k tomu, uzpůsobit web více všemu, co v současné době dělám.

Plánuji to už dlouhou dobu, ale znáte to… Kovářova kobyla…

Nicméně prodloužený víkend mi hrál do noty, a tak je tu (konečně) dlouho plánovaný, lehký redesign webu a mírná úprava obsahu. V plánu je také přinášet vám pravidelné aktuality z práce, přidávat více ukázek prací, a to nejen z oblasti fotografie. Ale nebojte se, obrázků tu bude stále spousta!  Už jste viděli ty z podzimního lesa?

Jana Kuželová fotografie

Když fotograf tak trochu píše

Jana Kuželová fotografie3

Jana Kuželová fotografie4

Jana Kuželová fotografie4

Jana Kuželová fotografie5

Když fotograf tak trochu píše2

Jana Kuželová fotografie6