Fotografie

Fotografie Brno a okolí

Ukázky prací z různých fotografických žánrů, jako svatební fotografie, portrétní fotografie nebo focení dětí a miminek, focení těhulek a akcí pro firmy i jednotlivce.

Portrétní fotografie

Portrétní fotografie Brno: Tento druh práce je pro mne fotografickou disciplínou, ve které se snažím zachytit především krásu osobnosti člověka. Každý máme a vyzařujeme něco osobitého, krásného, něco co si zaslouží zazářit i navenek – třeba díky fotografiím. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit a získejte zkušenost, kterou má řada mých spokojených zákazníků.

Cenové balíčky začínají od 1200 korun. Cena je vždy za 1h focení, výběr a selekci nejlepších 10ti kusů fotografií, retuše a úpráva tak, aby výsledný efekt byl co nejkvalitnější.

Svatební fotografie

Svatební fotografie Brno: Svatby fotím velmi ráda. Je pro mne potěšením, být účastníkem významného dne nastávajících novomanželů, který se snažím zachytit tak, jak jen si to zaslouží.  Autenticky, s ohledem na vaše konkrétní přání a představy. V případě zájmu je možné dohodnout focení i mimo Brno. Nejste si jistá zda jsem ten správný fotograf? Mrkněte na reference spokojených zákaznic ZDE 

Vybírat můžete z několika cenových balíčků, detaily probíráme vždy osobně.

Focení dětí a miminek

Focení dětí Brno: Zachytím první týdny života vašeho miminka. Nechte pravidelně fotit vaše děti a dejte jim k osmnáctinám ten nejkrásnější dárek. Roční fotografické vzpomínky za celých 18 let. Fotit je možné v ateliéru, u vás doma, nebo v přírodě. U miminek je samozřejmostí pečlivost a dodržování bezpečnosti při focení, u kterého je maminka stále na dosah.

Focení těhulek

Focení těhulek Brno: Mateřství si zaslouží pozornost i obdiv. Není nic krásnějšího, než očekávání nového přírůstku do rodiny, a to si zaslouží návštěvu u fotografa. Nemusíte se obávat ani stydět, v přátelské atmosféře nafotíme decentní a krásné těhotenské fotografie, které vám budou připomínat jedinečné období z před narození vašeho dítěte.

Focení akcí & pro firmy

Fotím večírky, akce, nebo plesy, ať už je pořádají firmy, či jednotlivci.  Dodávám kvalitní fotografie, nabízím velmi vstřícnou a bezproblémovou spolupráci. Spolehlivost a zodpovědnost jsou věcmi, na kterých si zakládám. Nejste si jistá zda jsem ten správný fotograf? Mrkněte na reference spokojených zákazníků ZDE  Plánujete párty? Zavolejte a naplánujme její dokumentaci.