Jana r. Kuželová

Kreativní fotograf, copywriter a marketér v Brně

fotograf, copywriter a marketér

Fotografie

Portrétové focení 1.200,-

Klasické portrétové fotky, pro jednotlivce i menší skupinu. Cena zahrnuje 40 – 60 min. fotografování v interiéru nebo exteriéru dle vlastních požadavků klienta, které probíhá přirozeným způsobem, výběr a selekci 10 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě. V případě zájmu lze zdvojnásobit dobu focení a počet fotografií, za cenu 1 999,- Kč.

Svatební foto basic 1.999,-

Svatební foto basic – cena 1 999,- Kč Cena zahrnuje 40 až 80 min. fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 20 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Svatba foto economy 3.999,-

Cena zahrnuje 2,5 až 3 hod. fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 65 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Svatba foto standard 6.999,-

Cena zahrnuje 4 – 5h fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 100 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě. 

Svatba TOP standard 8.500,-

Cena zahrnuje 6 – 7h fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 130 – 150  nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

kontakt

  • www.janakuzelova.cz
  • jana-kuzelova@email.cz
  • (00420) 607 129 115

obsah

Copywriting

– Texty na webovou stránku
– Texty na sociální sítě
– Prodejní texty a popisky
– Motto & claim produktu nebo – firmy
– PR článek
– Článek na blog
– Newsletter

Orientační cena za copywriterské služby je 350,- Kč / hod, nebo od 550,- Kč / 1NS textu. V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce. Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, druh a náročnost textu na další zpracování, dodané podklady atp.

Focení produktů & fotky na sociální sítě

– Produktové fotografie do e-shopů
– Lifestyle fotky pro firemní profily na sociálních sítích
– Prezentační fotografie na web

Podobné služby je možno poskytovat komplexně, nebo vypracovat jen jejich části, na základě požadavků a potřeb klienta. Orientační cena za služby je 390,- Kč / hod. Cena za za kompletní balíček 5ti postů (realizace fotografií, (aranž, zajištění rekvizit), úprava fotografií, texty a soubor příspěvků hotových k vypostování) se pohybuje kolem 4 990,- Kč. V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce. Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp.

Social media a obsahová strategie

– Analýza komunikační strategie a její efektivity
– Nastavení vhodné komunikační strategie a tvorba ukázek
– Tvorba příspěvků na sociální sítě
– Správa sociálních sítí, propagace, realizace a správa kampaní

Podobné služby je možno poskytovat komplexně, nebo vypracovat jen jejich části na základě požadavků a potřeb klienta. Orientační cena za služby je 390,- Kč / hod. v případě realizace dílčích prací, 690,- Kč/hod. realizace dílčích prací včetně vedení a správy, 1200,- Kč/hod. v případě, že chcete pouze analýzu, poradenství atp.

V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce. Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp.

2 názory na “Ceník”

  1. Petra Radová

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat na portrétní focení, co vše balíček zahrnuje (počet upravených fotografií, líčení atd.). Děkuji, Petra Radová.

  2. janakuzelova

    Dobrý den Petro, děkuji za vzkaz, prosím pošlete mi prosím email (uvedený v kontaktech) ráda s vámi vše proberu. :) Jana

Diskuse uzavřena.