Ceník

Fotoslužby

Portrétové focení 1.200,-

Klasické portrétové fotky, pro jednotlivce i menší skupinu. Cena zahrnuje 40 – 60 min. fotografování v interiéru nebo exteriéru dle vlastních požadavků klienta, které probíhá přirozeným způsobem, výběr a selekci 10 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě. V případě zájmu lze zdvojnásobit dobu focení a počet fotografií, za cenu 1 999,- Kč.

 

Foto-procházka 1. 200,-

Portrétové foto pro jednotlivce. Cena zahrnuje společnou procházku a focení v průběhu, který je na domluvě. Je možné zajít do přírody, procházet se městem, nebo zajít do kavárny a podobně. Cena zahrnuje cca 40 – 60 min. fotografování přirozeným způsobem, výběr a selekci 10 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě. V případě zájmu lze zdvojnásobit dobu fotografování a počet fotografií, za cenu 1 999,- Kč.

 

Svatební foto basic 1. 999,-

Svatební foto basic – cena 1 999,- Kč Cena zahrnuje 40 až 80 min. fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 20 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

 

Svatba foto economy 3. 999,-

Cena zahrnuje 2,5 až 3 hod. fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 65 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

 

Svatba foto standard 6. 999,-

Cena zahrnuje 4 – 5h fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 100 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě. 

 

Svatba TOP standard 8. 500,-

Cena zahrnuje 6 – 7h fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 140 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě. 

Fotoslužby 
 

Ostatní služby

Copywriting

– Texty na webovou stránku
– Texty na sociální sítě
– Prodejní texty a popisky
– Motto & claim produktu nebo – firmy
– PR článek
– Článek na blog
– Newsletter

Orientační cena za copywriterské služby je 350,- Kč / hod, nebo 450,- Kč / 1NS textu. V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce.  Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp. 

Social media a obsahová strategie

– Texty na webovou stránku
– Texty na sociální sítě
– Prodejní texty a popisky
– Motto & claim produktu nebo firmy
– PR článek
– Článek na blog
– Newsletter

Podobné služby je možno poskytovat komplexně, nebo vypracovat jen jejich části, na základě požadavků a potřeb klienta. Orientační cena za  služby je 350,- Kč / hod, nebo 450,- Kč / 1NS textu. V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce. Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp. 

Tvorba webových stránek & blogu v redakčním systému

– Tvorba webové stránky nebo blogu
– Správa webu
– Tvorba příspěvků na blog

Podobné služby je možno poskytovat komplexně, nebo vypracovat jen jejich části, na základě požadavků a potřeb klienta. Orientační cena za  služby je 350,- Kč  / hod. Cena za jednostránkový web (webovou prezentaci) se pohybuje již od cca 3 999,- Korun.  V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce. Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp.

Focení produktů & fotky na sociální sítě

– Produktové fotografie do eshopů
– Lifestyle fotky pro firemní profily na sociálních sítích
– Prezentační fotografie na web

Podobné služby je možno poskytovat komplexně, nebo vypracovat jen jejich části, na základě požadavků a potřeb klienta. Orientační cena za  služby je 350,- Kč  / hod. Cena za za kompletní balíček 5ti postů (realizace fotografií, úprava fotografií, texty a soubor příspěvků  hotových k vypostování) se pohybuje kolem 5 000,- Kč. V případě zájmu o zpracování zakázky mne prosím kontaktujte, přesná cena bude sjednána před započetím práce. Přesná cena odráží celkový rozsah zakázky, pravidelnou spolupráci, případně zadané téma, dodané podklady atp.

2 názory na “Ceník”

  1. Petra Radová

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat na portrétní focení, co vše balíček zahrnuje (počet upravených fotografií, líčení atd.). Děkuji, Petra Radová.

  2. janakuzelova

    Dobrý den Petro, děkuji za vzkaz, prosím pošlete mi prosím email (uvedený v kontaktech) ráda s vámi vše proberu. :) Jana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *