JANA R. KUŽELOVÁ

Kreativní fotograf, copywriter a marketér v Brně

Ukázky fotografií 

Chcete vidět víc fotek? Zkuste můj instragram. Zajímají vás recenze reálných zákazníků? Mrkněte na facebook. Chcete rezervovat termín? Obraťte se na uvedené kontakty, budu se těšit!

svatební a portrétní fotografka Brno
portrétní fotografka Brno 2
portrétní fotografka Brno 3
portrétní fotografka Brno 4
fotografka Brno 5
fotografka Brno 6
svatební a portrétní fotografka Brno 7
svatební a portrétní fotografka Brno 8
svatební a portrétní fotografka Brno
portrétní fotografka brno 3
svatební a portrétní fotografka Brno 9
portrétní fotografka Brno kuželová 7
fotografka Brno
svatební fotografka Jana Kuželová 4

Svatební a portrétní fotografka Brno 

Svatební a portrétní fotografka Brno. Jsem pro vás ta pravá?

Ano, pokud upřednostňujete fotografa, se kterým se dokážete uvolnit, poradí vám jak a co (ne)dělat při focení, a přejete si emotivní fotky. Jako fotografka preferuji spontánnost okamžiku a focení přirozeným způsobem. Chci tvořit snímky, které mají duši a sdělení. Věřím, že uvítáte i mou spolehlivost, dodržování termínů, dohod, dobrou komunikaci a přátelský přístup. Hladká a bezproblémová spolupráce se samozřejmě promítá i do konečného pocitu z fotek, které vám zůstanou.

Kolik stojí focení? 

Méně než u řady konkurence, přesto v odpovídající kvalitě. Cena za svatební focení začíná na 1 999,- korunách, cena za portrétové focení již od 1 200,- korun. Pravidelně chystám i různé slevové akce pro stálé zákazníky, nebo fanoušky na sociálních sítích. 

Jak probíhá spolupráce?

Vše začíná poptávkou termínu z vaší strany. Následně sladíme s mým diářem a v případě, že je termín volný, vytvoříme pro vás rezervaci. Rezervace je závazná a neměnná z obou stran po uhrazení zálohové částky, o kterou se sníží celková cena focení. O výši částky budete informováni při rezervaci termínu. V případě neúhrady zálohové částky z vaší strany a rezervaci termínu jiným zákazníkem včetně okamžité úhrady, budete informováni o zrušení termínu. 

Fotografka Brno 

Chcete vidět víc fotek? Zkuste můj instragram. Zajímají vás recenze reálných zákazníků? Mrkněte na facebook. Chcete rezervovat termín? Obraťte se na uvedené kontakty, budu se těšit!