VÁŠ COPYWRITER V BRNĚ. POTŘEBUJETE TEXT NA WEB NEBO BLOGOVÝ ČLÁNEK?

Proč mi zadat vaše texty

Psaná komunikace je mou nejsilnější stránkou. Kvalitní text je kromě gramatické bezchybnosti především o citu a talentu. Dobrý copywriter má cit komunikovat zadané téma vhodným  a efektivním  způsobem. Má talent oslovit cílovou skupinu čtenářů, předat jim hodnotu, díky které uvítají  váš produkt nebo službu, porozumí vašemu podnikání a stanou se loajálními zákazníky. A to je i mou vlastní prioritou.

Využijte mých zkušeností

Psaní a copywritingu se věnuji již několikátým rokem. Všechno začalo psaním článků na vlastní blog pro ženy, následovala nabídka na vydání knihy a řada textů pro firmy. Hlavní zkušenost mám s texty na téma mezilidských vztahů, služby copywritera jsem poskytovala například neziskové organizaci s humanitním zaměřením. Napsala jsem řadu článků z oboru podnikání, realit, pro podporu prodeje zboží a další.

Jak funguje spolupráce

Veškerou komunikaci značky nebo firmy navenek, začínám tvorbou komunikační strategie. Mohu pro vás napsat jednorázové PR, příspěvek na blog, nebo vytvořit komplexní obsahovou strategii. Můžeme se potkat u šálku kávy a probrat vaše představy. Pokud jste časově vytížení, zvládnu si vyžádat kompexní zadání emailem, pracovat samostatně a kontaktovat vás až s výsledným textem ke schválení. 

Umím to komplexně

Správa sociálních sítí pod mým vedením má hlavu, patu  a jasně definované cíle, které postupně naplňuji. Ráda vymýšlím a tvořím obsah na sociální sítě a blog. Umím zpracovat fotky, grafiku i text, tedy veškerý kontent, který jako firma potřebujete v online prostředí. Mou další výhodou je schopnost napsat čtivý a poutavý text, který je viditelný na internetu z hlediska SEO. I ten nejlepší text je totiž k ničemu, pokud si ho nikdo nepřečte.

Váš fotograf a copywriter v Brně Jana Rotschein Kuželová