JANA R. KUŽELOVÁ

SVATEBNÍ, PORTRÉTNÍ A PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE BRNO

FOTOGRAFIE BRNO

Fotografie pro fyzické osoby, svatební foto, potréty, a produktové nebo lifestyle focení pro firmy.

Produktová fotografie

Veškerý obsah, který potřebujete na sociálních sítích. Fotografie, grafika, texty, obsahový marketing .

Webové stránky, publikace, vlastní projekty a další ukázky prací.

Digital art

Texty na firemí web, blog, textový obsah na sociální sítě, PR články, radiové spoty, seo copywriting.

SVATEBNÍ A PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE BRNO

Jsem pro vás ta pravá?

Ano, pokud upřednostňujete fotografa, se kterým se dokážete uvolnit, poradí vám jak a co (ne)dělat při focení, a přejete si upřímné a nestrojené fotky. Jako fotografka preferuji spontánnost okamžiku a focení přirozeným způsobem. Chci tvořit snímky, které mají duši a sdělení. Věřím, že uvítáte i mou spolehlivost, dodržování termínů, dohod, dobrou komunikaci a přátelský přístup. Hladká a bezproblémová spolupráce se samozřejmě promítá i do konečného pocitu z fotek, které vám zůstanou.

Zajímá vás víc?

Pokud chcete vidět více fotek, zkuste můj instagram. Zajímají vás recenze reálných zákazníků? Mrkněte na facebook. Přejete si  rezervovat termín? Obraťte se na uvedené kontakty, budu se těšit!

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Kolik stojí focení? 

Méně než u řady konkurence, přesto v odpovídající kvalitě. Cena za svatební focení začíná na 1 999,- korunách, cena za portrétové focení již od 1 200,- korun. Pravidelně chystám i různé slevové akce pro stálé zákazníky, nebo fanoušky na sociálních sítích.  

Jak probíhá spolupráce?

Vše začíná poptávkou termínu z vaší strany. Následně sladíme s mým diářem a v případě, že je termín volný, vytvoříme rezervaci. Rezervace je závazná a neměnná z obou stran až po uhrazení zálohové částky, o kterou se sníží celková cena focení. O celkové výši částky budete informováni při rezervaci termínu. V případě neúhrady zálohové částky z vaší strany a rezervaci termínu jiným zákazníkem včetně okamžité úhrady, budete informováni o zrušení termínu.

Pro více fotek a aktualit mne sledujte na sociálních sítích

Fotografie Brno