JANA R. KUŽELOVÁ

SVATEBNÍ, PORTRÉTNÍ A PRODUKTOVÁ FOTOGRAFKA BRNO

FOTOGRAFKA BRNO

Jsem svatební a portrétní fotografka v Brně. Zachytím ty nejkrásnější momenty z vašeho velkého dne, a vytvořím vám první fotky do novomanželského alba. 

Vytvářím veškerý obsah, který potřebujete na sociálních sítích. Fotografie, grafiku, texty
i obsahový marketing.

Baví mne portrétní fotografie, ve které se snažím vyzvednout přirozenou krásu a klady každé osobnosti. Fotím jednotlivce i menší skupiny, rodinu atp.

Digitální umění a koláž patří mezi moje velké koníčky. Autorskou tvorbu si můžete objednat vytištěnou na papíru či plátně. 

SVATEBNÍ A PORTRÉTNÍ FOTOGRAFKA BRNO

Jsem pro vás ta pravá?

Ano, pokud upřednostňujete fotografa, se kterým se dokážete uvolnit, poradí vám jak a co (ne)dělat při focení, a přejete si upřímné a nestrojené fotky. Jako fotografka preferuji spontánnost okamžiku a focení přirozeným způsobem. Chci tvořit snímky, které mají duši a sdělení. Věřím, že uvítáte i mou spolehlivost, dodržování termínů, dohod, dobrou komunikaci a přátelský přístup. Hladká a bezproblémová spolupráce se samozřejmě promítá i do konečného pocitu z fotek, které vám zůstanou.

Zajímá vás víc?

Pokud chcete vidět více fotek, zkuste můj instagram. Zajímají vás recenze reálných zákazníků? Mrkněte na facebook. Přejete si  rezervovat termín? Obraťte se na uvedené kontakty, budu se těšit! Vaše fotografka Brno.

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Kolik stojí focení? 

Méně než u řady konkurence, přesto v odpovídající kvalitě. Cena za svatební focení začíná na 1 999,- korunách, cena za portrétové focení již od 1 200,- korun. Pravidelně chystám i různé slevové akce pro stálé zákazníky, nebo fanoušky na sociálních sítích.  

Jak probíhá spolupráce?

Vše začíná poptávkou termínu z vaší strany. Následně sladíme s mým diářem a v případě, že je termín volný, vytvoříme rezervaci. Rezervace je závazná a neměnná z obou stran až po uhrazení zálohové částky, o kterou se sníží celková cena focení. O celkové výši částky budete informováni při rezervaci termínu. V případě neúhrady zálohové částky z vaší strany a rezervaci termínu jiným zákazníkem včetně okamžité úhrady, budete informováni o zrušení termínu.