JANA R. KUŽELOVÁ

OBSAH NA WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ BRNO

OBSAH NA WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ BRNO​

Správa sociálních sítí pod mým vedením má hlavu, patu  a jasně definované cíle, které postupně naplňuji. Ráda vymýšlím a tvořím social media content – tedy veškerý obsah, který se objeví na sociálních sítích. Ať už ve formě fotografií, textů
nebo jednoduché grafiky. 

Tvorba obsahu na web a sociální sítě je směr, kterému se v současnosti věnuji nejvíce. Realizuji fotky na sociální sítě Instagram, Facebook a webové stránky. Tvořím na základě poptávky a zadání nebo dle vlastního, kreativního návrhu. Odevzdat mohu práci fotografa či kompletní obsah, včetně textů. 

Umím psát viditelně pro vyhledávače. Seo copywriting vyžaduje narozdíl od klasického psaní pro tištěná nebo hlasová média, práci s klíčovými slovy, úrovněmi nadpisů, zpětnými odkazy a podobně. Pro texty v online prostředí jsou tyto znalosti nezbytnou nutností. 

Veškerou komunikaci značky nebo firmy navenek, začínám tvorbou komunikační strategie. Mohu pro vás napsat jednorázové PR, příspěvek na blog nebo vytvořit komplexní obsahovou strategii, a veškeré texty zasadit do kontextu s předem definovaným účelem. Baví mne samostatná práce na textech s různou tematikou.

OBSAH NA WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ BRNO​

Tvorba obsahu je zásadně důležitá pro rozvoj vašeho podnikání. Ať už nabízíte zboží nebo služby, obsah vaší komunikace a prezentace značky navenek je velmi důležitá nejen pro budování vztahu se zákazníkem a zvyšování konverzí. Co přesně znamená tvorba obsahu pro vás a jak poznat, zda je váš obsah dostatečně kvalitní? Zkuste si odpovědět na následující otázky.  

Pokud je vaše odpověď ve většině ANO, pak jdete správnou cestou. Pokud si v některých bodech nejste zcela jisti, ráda vám pomohu s analýzou, zjistím nedostatky, navrhnu konkrétní řešení a zpracuji návrh na komunikovaný obsah, včetně provedení jednotlivých příspěvků. Kromě analýzy , definice strategie, realizace jednotlivých příspěvků, fotek nebo textů, mohu za vás kompletně spravovat vaše firemní sítě a blog. 

OTÁZKY

  • Znám důvěrně svou cílovou skupinu zákazníků a jejich potřeby?
  • Komunikuji se svými zákazníky pravidelně a investuji energii do budování loajální komunity?
  • Používám ke komunikaci správné platformy? (Web, blog, sociální sítě aj.)
  • Je moje komunikace dostatečně vizuálně atraktivní?
  • Je moje komunikace dostatečně textově atraktivní a předává reálnou hodnotu?
  • Je můj obsah jednotný a ucelený napříč platformami? 
  • Využívám jednotlivé platformy efektivně a přizpůsobuji jim daný obsah? 
  • Je kvalita jednotlivých příspěvků (fotografií, textů) ta nejlepší možná?

OBSAH NA WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ BRNO​