copywriting @brno

Jana rotschein kuželová

Psaná komunikace a copywriting je mou nejsilnější stránkou. Kvalitní text je (kromě gramatické bezchybnosti) především o citu a talentu. Dobrý copywriter má cit komunikovat zadané téma vhodným a efektivním  způsobem. Zároveň má talent oslovit cílovou skupinu čtenářů, předat jim hodnotu, díky které uvítají  váš produkt nebo službu, porozumí vašemu podnikání a stanou se loajálními zákazníky.  A to je i mou vlastní prioritou.

Veškerou komunikaci značky nebo firmy navenek, začínám tvorbou komunikační strategie. Mohu pro vás napsat jednorázové PR, příspěvek na blog, nebo vytvořit komplexní obsahovou strategii. Můžeme se potkat u šálku kávy a probrat vaše představy. Pokud jste časově vytížení, zvládnu si vyžádat komplexní zadání emailem, pracovat samostatně a kontaktovat vás až s výsledným textem ke schválení. 

Psaní a copywritingu se věnuji již několikátým rokem. Všechno začalo psaním článků na vlastní blog pro ženy, následovala nabídka na vydání knihy a řada textů pro firmy. Hlavní zkušenost mám s texty na téma mezilidských vztahů, služby copywritera jsem poskytovala například neziskové organizaci s humanitním zaměřením. Napsala jsem řadu článků z oboru podnikání, realit, informačních článků pro podporu prodeje a další.

Správa sociálních sítí pod mým vedením má hlavu, patu a jasně definované cíle, které postupně naplňuji. Ráda vymýšlím a tvořím obsah, který je přínosný. Umím zpracovat fotky,  základní grafiku i text, tedy veškerý content, který jako firma potřebujete v online prostředí. Mou další výhodou je schopnost napsat čtivý a poutavý text, který je viditelný na internetu z hlediska SEO. I ten nejlepší text je vám totiž k ničemu, pokud si ho nikdo nepřečte.

S Janou jsme spolupracovali na tvorbě obsahu pro sociální sítě. Spolupráce byla bezproblémová a komunikačně velmi příjemná. Jana pracovala zcela samostatně, výstupy dodávala v domluvené termíny a v kvalitě, kterou jsme očekávali, včetně svého unikátního pohledu na věc.

Digital project manager
Jakub Žerovnický

S Janou spolupracujeme na tvorbě obsahu naší facebookové stránky. Spolupráce je bezproblémová, vždy dodrží stanovené termíny. Jana je velmi inspirativní osoba, která dokáže oslovit ženy všech věkových kategorií a její příspěvky patří právem mezi nejčtenější. 

Sales manager
Hana Štollová

 


Spolupráci s Janou Rotschein Kuželovou mohu vřele doporučit, je velmi spolehlivá a má skvělé nápady. Texty jsou vždy kvalitně napsané, ať už se jedná o PR články, podklady pro rozhovor či spoty do rádia. 

Marketing
Natálie Wilková

Fotografie Copywriting Marketing @Brno.
Jana Rotschein Kuželová

© 2023 All Rights Reserved.