JANA R. KUŽELOVÁ

TEXTY, PR, COPYWRITING BRNO

COPYWRITING BRNO, TEXTY NA WEB, BLOG A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Copywriting Brno: Psaní a copywritingu se věnuji již několikátým rokem. Všechno začalo psaním vlastních článků na blog pro ženy, následovala nabídka na vydání knihy a řada textů pro firmy. Hlavní zkušenosti mám se psaním na téma mezilidských vztahů, služby copywritera jsem poskytovala například neziskové organizaci s humanitním zaměřením. Další zkušenosti mám s texty z oboru podnikání, realit, prodeje zboží a podobně. Mou hlavní předností je schopnost napsat text tak aby upoutal, byl čtivý a viditelný na internetu. (SEO)

S čím se na mne můžete obrátit

Pokud chcete článek na vámi zadané téma, potřebujete “otextovat” web, napsat newsletter nebo psát pravidelné blogové příspěvky a PR. Tvořím obsah na sociální sítě včetně textů, umím komunikovat s fanoušky a nemusíte se bát mi svěřit i kompletní správu sítí či firemního blogu.  

Copywriting je především komunikace

A psaná komunikace je mou nejsilnější stránkou. Kvalitní text je kromě gramatické bezchybnosti především o citu a talentu. Citu komukovat zadané téma vhodným  a efektivním  způsobem. Talentu oslovit cílovou skupinu čtenářů, předat jim hodnotu, díky které uvítají  váš produkt nebo službu, porozumí vašemu podnikání a stanou se loajálními zákazníky. 

Pro více fotek a aktualit mne sledujte na sociálních sítích

Copywriting Brno