JANA R. KUŽELOVÁ

TEXTY, PR, COPYWRITING BRNO

COPYWRITING BRNO, TEXTY NA WEB, BLOG A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Copywriting Brno: Psaní a copywritingu se věnuji již několikátým rokem. Všechno začalo psaním článků na vlastní blog pro ženy, následovala nabídka na vydání knihy a řada textů pro firmy. Hlavní zkušenosti mám se psaním na téma mezilidských vztahů, služby copywritera jsem poskytovala například neziskové organizaci s humanitním zaměřením. Další zkušenosti mám s texty z oboru podnikání, realit, podpora prodeje zboží a podobně. Mou hlavní předností je schopnost napsat text tak aby upoutal, byl čtivý a viditelný na internetu. (SEO)

S čím se na mne můžete obrátit

Pokud chcete článek na vámi zadané téma, potřebujete “otextovat” web, napsat newsletter nebo psát pravidelné, blogové příspěvky. Tvořím obsah na sociální sítě včetně textů, umím komunikovat s fanoušky a poradím si s kompletní správou vašich sociálních sítí i firemního blogu.  

Copywriting je především komunikace

A psaná komunikace je mou nejsilnější stránkou. Kvalitní text je kromě gramatické bezchybnosti především o citu a talentu. Dobrý copywriter má cit komunikovat zadané téma vhodným  a efektivním  způsobem. O alentu oslovit cílovou skupinu čtenářů, předat jim hodnotu, díky které uvítají  váš produkt nebo službu, porozumí vašemu podnikání a stanou se loajálními zákazníky. 

Pro více fotek a aktualit mne sledujte na sociálních sítích

Copywriting Brno