marketing @brno

Jana rotschein kuželová

Víc než cokoliv jiného! Trh je přesycen zbožím i službami. Jak zařídíte, aby si zákazník oblíbil právě váš produkt? Online svět je zahlcen texty i obrázky. Jak zajistit, že právě váš obsah je skutečně vidět a přináší vám zisk? Kvalitní obsahový marketing je způsob, jak se úzce propojit se svou cílovou skupinou a vytvořit z nich zákazníky.

Na sociálních sítích jsem jako ryba ve vodě. Dokážu spravovat vaše sítě tak, aby si je oblíbily algoritmy i fanoušci. Content marketing je mravenčí, trpělivá a systematická práce, na jejímž konci je však nejenom sladká, ale i udržitelná odměna. Nastavím koncept, vizuální styl, cíle a pustíme se do jejich naplňování.

S Janou jsme spolupracovali na tvorbě obsahu pro sociální sítě. Spolupráce byla bezproblémová a komunikačně velmi příjemná. Jana pracovala zcela samostatně, výstupy dodávala v domluvené termíny a v kvalitě, kterou jsme očekávali, včetně svého unikátního pohledu na věc.

Digital project manager
Jakub Žerovnický

S Janou spolupracujeme na tvorbě obsahu naší facebookové stránky. Spolupráce je bezproblémová, vždy dodrží stanovené termíny. Jana je velmi inspirativní osoba, která dokáže oslovit ženy všech věkových kategorií a její příspěvky patří právem mezi nejčtenější. 

Sales manager
Hana Štollová

 


Spolupráci s Janou Rotschein Kuželovou mohu vřele doporučit, je velmi spolehlivá a má skvělé nápady. Texty jsou vždy kvalitně napsané, ať už se jedná o PR články, podklady pro rozhovor či spoty do rádia. 

Marketing
Natálie Wilková

Fotografie Copywriting Marketing @Brno.
Jana Rotschein Kuželová

© 2023 All Rights Reserved.